Staň se makléřem

Proč právě k nám?

Naše společnost neustále roste, a proto hledáme nepřetržitě nové kolegy, kteří chtějí od života více než standard. S námi nevyděláte jen jednorázové peníze, ale budete opakovaně profitovat. Nebudeme Vám však lhát, práce realitního makléře je tvrdá a náročná, ale pokud máte dostatek odhodlání a cílevědomosti, zajistí Vám dlouhodobé nadprůměrné finanční příjmy. Nenabízíme lepší služební auto, více bonusů, ani hezčí nebo větší kancelář. To, co nabízíme, je profesionální zázemí prosperující společnosti, odborníci, na které se můžete kdykoliv obrátit s prosbou o radu, zajištění průběžného vzdělávání v oblasti realit, ale především již připravené obchody z naší tipařské sítě, u kterých očekáváme, že je dovedete do úspěšného konce.

Zaujal Vás některý z životních příběhů našich makléřů a třeba se v něm i lehce poznáváte? Zanechte nám kontakt a my se Vám nezávazně ozveme. 

Příběhy našich makléřů

Ivo Kristovič

Byl jsem zaměstnanec a už dlouhou dobu. Svou práci jsem vždy vykonával, jak nejlépe jsem dovedl, ale byl jsem vždy limitován tarifní třídou. Ať děláte, co děláte, odpracujete si minimálně 8 hodin a pak jdete domů s jistotou. Bohužel někdy je potřeba se zamyslet, zda je toto jistota nebo rutina a stereotyp. Jelikož jsem chtěl sobě i rodině dopřát určitou životní změnu, pořídili jsme si rodinný dům, který jsme z části financovali hypotékou. V té době jsem začal přemýšlet o přivýdělku. Docela náhodou mi byla sjednána schůzka s majitelem franchisy Adomus – reality jinak. Během našeho rozhovoru jsem postupně přicházel na to, že by nebylo od věci vyzkoušet i práci realitního makléře a, světe div se, již jí vykonávám třetím rokem. Je to totiž jedna z mála prací, kde doopravdy platí: "Vyděláš tolik, jak se snažíš a kolik se tomu věnuješ".

Všem, kteří o práci realitního makléře usilují proto radím: „Vyzkoušejte si tuto práci, je skvělá. Navíc, pokud si ji nevyzkoušíte, nebudete vědět, zda je to pravda nebo ne".

Kristýna Pokorná

Začít pracovat ve společnosti Adomus - reality jinak, pro mne byla především velká výzva. Nikdy jsem se v tomto oboru příliš nepohybovala a nebyla jsem si úplně jistá, jestli zrovna reality budou můj šálek kávy. Vzhledem k tomu, že jsem s realitkami nikdy neměla potřebu nijak spolupracovat, těžko jsem si dokázala představit, že bych mohla být realitním makléřem. Nicméně možná právě o to více mne zajímalo, jak to v této sféře funguje a rozhodla jsem se výzvě postavit. Troufám si říci, že mé rozhodnutí bylo dobré, ne-li to nejlepší, jaké jsem prozatím udělala. Vždy jsem si přála spolupracovat s lidmi, kteří táhnou za jeden provaz a věří v to, co dělají. Po velice krátké době jsem pochopila celou myšlenku této společnosti a to byl pro mne ten nejzásadnější moment.

Dnes jsem šťastná, že dělám něco, co mě opravdu naplňuje, v čem vidím smysl a v čem jsem odhodlaná se neustále zdokonalovat. Jsem šťastná za to, že se nám každý den daří ukázat, že to opravdu děláme jinak.

Matouš Kozumplík

Proč Adomus - reality jinak? Nebylo vůbec jednoduché rozhodnout se, s kým spojit své podnikatelské plány v oblasti realit. Chvíli jsem uvažoval, jestli nejít úplně vlastní cestou a začít jak se říká od píky s vlastním projektem. Tuto variantu jsem nakonec zavrhl a po několika výběrových řízeních a setkáních většinou se zástupci velkých franchizových realitních společností jsem na základě osobní vazby oslovil i Adomus – reality jinak. Jednání probíhalo neformálně, žádné malování vzdušných zámků, žádné vychloubání, jak to dělají líp než ostatní, žádné přemlouvání a "lepší" konkurenční nabídky. Zkrátka žádné vymývání mozků, které má za úkol tak akorát vysát lidský potenciál s vidinou rychlých peněz na úkor klientů. Naopak, nabídka spolupráce mi byla předložena s nadhledem, pravdivě a s použitím selského rozumu.

Když jsem si vše propojil s možností seberealizace, po které jsem toužil především, a ambiciozními plány založenými na pevných základech a reálných strategiích, neodolal jsem a stal jsem se součástí týmu Adomus - reality jinak.

Tomáš Nosek

Čas od času se každý z nás dostane do situace, kdy se rozhodujeme jakým směrem se v pracovním životě dále vydat. Tato zdánlivě  běžná věc se přihodila i mě.  Jakmile jsem si setřídil své priority, potřeby, myšlenky a cíle, dospěl jsme k názoru, že oblast realit je to, co by mě mohlo do budoucna bavit. Lákala mě myšlenka, že budu tím, kdo klientům pomůže k lepšímu a spokojenému životu a také jsem hledal profesi, ve které je mé finanční ohodnocení zrcadlem mého přístupu k práci, nasazení a ochoty udělat něco navíc. Měl jsem to štěstí, že jsem narazil na společnost Adomus – reality jinak a lidi, jejichž přístup k prodeji nemovitostí je naprosto výjimečný. Dnes již mohu říct, že jsem se rozhodl správně.

Není lepší pocit než když si na Vás vzpomene klient, kterému jste pomohli k vlastnímu vytouženému bydlení, a pozve Vás na kávu a kus řeči jako poděkování za dobře odvedenou práci. To je smysl života, který jsem hledal a díky Adomus – reality jinak i našel.

Pavla Kriegrová

Mám zásadu, do každé práce jdu s vervou a s velkým ideálem. Takto jsem nastoupila i do svého předchozího zaměstnání, kde jsem strávila nakonec celkem čtyřiadvacet let, z toho osm posledních let na manažerské pozici. Bohužel, pokud firmu začne řídit kamarád kamaráda a ne odborník, je zaděláno zpravidla na problém. Měla jsem možnost bojovat a nebo odejít. Bojovala jsem poslední dva roky, ale bylo to na úkor lidí, které jsem měla ráda, a proto jsem nakonec raději zvolila odchod. Mým koníčkem jsou stavby a jejich historie, zahrada a péče o náš dům. Ráda také dělám lidem radost, což je, jak jsem zjistila, skvělá kombinace pro práci realitního makléře.

Pro společnost Adomus – reality jinak jsem začala dělat, protože věřím jejich konceptu a také proto, že mě nakazili svým pracovním nadšením. Nyní už zase chodím do práce ráda a pevně doufám, že to tak již zůstane.

Zanechte nám KONTAKT