Naše reference

 

V. O. Kremer

Je to již více než 20 let, co jsem začal pracovat ve stavebnictví a za tu dobu jsem měl příležitost jednat se stovkami realitních společností. Ve většině případů jsem však ve finále pochopil, že není v jejich zájmu mi nabídnout tu nejlepší nemovitost pro mého klienta, ale takovou, která jim přinese nejvyšší provizi. S žádnou z nich jsem nespolupracoval na dlouhodobé bázi, všichni se zajímali pouze o jednorázový zisk. Takhle vše pokračovalo až do doby před devíti lety, kdy jsem zajišťoval pronájem bytu zákazníkovi, pro kterého naše firma realizovala technickou správu nemovitostí. Na doporučení známého jsem se tenkrát setkal s makléři z Adomus – reality jinak. Ihned mě nadchla jejich firemní filozofie založená na dlouhodobém kontaktu se zákazníkem a také komplexní přístup k vyřešení zakázky. Poskytují totiž zároveň i právní servis nebo daňové poradenství, což mě jako zákazníkovi velmi usnadňuje život. Od zmiňovaného prvního případu jsem společně s Adomusem zrealizoval nejrůznější zakázky od prodejů, pronájmů a nákupů nemovitostí, až po poskytnutí servisu při prohlášení vlastníka bytových jednotek. Vždy byli profesionální a já vím, že když je oslovím v budoucnu, budou jejich služby opět skvělé, a proto nemám důvod měnit a zůstávám jim věrný.

 

Mgr. Zdeněk Klumpar

V dubnu letošního roku jsem akutně hledal v Praze nový podnájem a mezi řadou realitních kanceláří jsem oslovil i Adomus – reality jinak. Realitní makléř pan Ivo Kristovič mi prakticky obratem nabídl na výběr několik zajímavých nemovitostí a možnost jejich prohlídky, díky mému pracovnímu vytížení často až ve večerních hodinách. Nikdy to však z jeho strany nebyl problém a vždy byl velmi vstřícný, profesionální a hlavně, dokázal mi odborně odpovědět při jakémkoliv dotazu. Když jsem se následně rozhodl pro pronájem jím nabízeného bytu, byl k dispozici v průběhu celého procesu a pomáhal mi při jednáních s majitelkou. Tak nějak si představuji dobře odvedenou práci realitní společnosti. Jen tak dál!

 

Gabriela - 30 let

Nejsem člověk, který běžně někomu píše reference, ale v tomto případě nemohu jinak. Prodávala jsem byt a oslovila na doporučení Adomus – reality jinak. Prakticky ihned se mi ozval realitní makléř Jan Schweiner. Přijel, osvětlil mi momentální situaci na trhu, navrhl postup prodeje, já přikývla a druhý den jsem měla vše v e-mailu připravené pouze k podepsání. Perfektní! Líbí se mi, když na někom vidím, jak ho práce baví a s jakým zaujetím vše dělá. Opravdu odvedl maximální práci. Když Vám řeknu, že si dal tu práci a přes dvě hodiny fotil byt, jen proto, aby fotky co nejvíce zaujaly, nebudete mi věřit. Výsledek se samozřejmě dostavil. Byt jsem prodala prakticky obratem po uveřejnění. Ještě jednou děkuji za vaše služby. Adomus vždy ráda doporučím.

 

Robert Szabo

S realitní kanceláří Adomus reality jsem byl velice spokojen. Prodával jsem byt u Prahy a pan makléř Ivo Kristovič byl velice ochotný a vstřícný. Jednání bylo profesionální a na vysoké úrovni. Služby této kanceláře vřele doporučuji. Ještě jednou děkuji.

 

Žaneta Drahokoupilová

Prodávali jsme přes Adomus – reality jinak pozemek a jejich služby příště opět využijeme. Osobní přístup, angažovanost, průběžné podávání informací, jak se vše vyvíjí, to vše dělají se samozřejmostí. Nemuseli jsme se o nic starat, vše zařídili za nás. Adomus pro nás byla jasná volba a měla by být i pro Vás.

 

Lenka - 25 let

Tato RK, mi pomohla prodat RD mé maminky. Ujal se nás realitní makléř, který od začátku, až do konce prodeje, udělal maximum a o vše se postaral. Jeho vstřícnost a ochota, byla skvělá. Líbilo se nám, že jsme se s maminkou nemusely o nic starat. ADOMUS, můžu doporučit všem lidem, kteří potřebují pomoci s prodejem domu, bytu atd.

 

Olga Hohinová

Vážený pane Kristoviči, jelikož se pravděpodobně již nesetkáme, chci Vám poděkovat za Vaší mimořádnou péči a pozornost při vyřizování naší záležitosti. Vážím si ohleduplnosti, pochopení a zejména trpělivosti s požadavky ve věci obstarávání bydlení pro mne, které nelze považovat za samozřejmé. Přeji Vám hodně úspěchů v práci a v osobním životě jen samé klidné a příjemné dny.

 

Tamara D. - Švýcarsko

Můj plán byl jednoduchý, zbavit se zděděné komplikované nemovitosti a za utržené peníze si pořídit nové bydlení podle vlastních představ. To vše z ciziny, kde dlouhodobě pracuji. Na doporučení jsem oslovila Adomus – reality jinak a dnes již mohu říct, že jsem nemohla zvolit lépe. Prodeje se ujmul pan Jan Schweiner, který přesně vystihl mé představy jak při prodeji, tak při koupi. Zastupoval mou osobu také právně, a přestože byl prodej komunikačně i mezilidsky náročný, vše bravurně vyřešil. Ačkoliv se v České republice vyskytuji vždy jen krátce, stačilo to, aby stihl připravit potřebné doklady k podpisu na termín mého příjezdu a já nemusela neočekávaně měnit plány. Ne každý realitní makléř má dar spojení empatie s obchodním duchem, ale v případě pana Schweinera to platí beze zbytku a s čistým svědomím doporučuji každému, aby využil jeho služeb a služeb Adomusu. 

Jana H. - Praha 10

S realitní kanceláří Adomus - reality jinak mám jen ty nejlepší zkušenosti. Postupně jsem ji doporučila celé své rodině a všem svým přátelům, jako „zázrak“ na realitním trhu. Jelikož vím, že spousta lidí má k „realiťákům“ odstup, troufám si tvrdit, po našich zkušenostech, že tohle je opravdu výjimečná kancelář. Osobně jsem spolupracovala s panem Janem Schweinerem.  Jeho pracovní nasazení a aktivita přesahuje běžné zvyklosti, kdykoliv by hrozilo, že na něco zapomenete, vždy se včas ozve, se vším pomůže, vysvětlí, najde, zaveze, přiveze. Osobní, rodinný přístup, čestnost a spolehlivost, není co dodat. Jsou pro mne jednička, díky a doporučuji dále.

Leoš Pokorný

Prodej nemovitosti ve spolupráci s Matoušem Kozumplíkem je sázka na jistotu. Příjemná komunikace, pravidelné informování, doporučování taktiky, otevřenost a profesionalita. Díky zkušenosti několika nemovitostí v posledních letech, musím a chci dát opravdu velkou jedničku. Pokud budete prodávat nebo kupovat s panem Kozumplíkem, budete spokojeni. Ještě jednou děkuji!

Magdalena Trnková
Chci poděkovat Vaší makléřce paní P.Kriegrové za profesionální práci, kterou odvedla při prodeji naší nemovitosti. Byla ochotná, věcně řešila vše potřebné bez ohledu na čas a místo. Současně děkuji i Vaší RK a přeju další takové schopné zaměstnance.

Markéta Korbová
Chtěla bych tímto svým mailem zaslat velmi kladné hodnocení na Vaši makléřku paní Pavlu Kriegrovou. Společně s tetou a bratrem jsme prodávali rodinný dům v Příbrami. K naší velké spokojenosti byla paní Kriegrová velmi schopná, vždy profesionálně připravená a svým perfektním jednáním nás provedla všemi fázemi prodeje nemovitosti. Díky ní, proběhla celá procedura prodeje zcela hladce. Byli jsme s ní maximálně spokojeni a bez obav bych ji doporučila svým známým.

Gabriela Milfortová
Nemovitosti řeším výhradně přes Adomus již několik let, z jednoduchého důvodu. Mou vlastní nemovitost prodali rychle a dobře. Dokázali si poradit i s nestandardními prodeji nemovitostí mých přátel. Neřeknou vám to, co chcete slyšet, ale to, co potřebujete slyšet, abyste svou nemovitost prodali opravdu dobře a rychle. A to vše s takovým zájmem, jako by prodávali svou vlastní!


Mgr. Jakub Martinek

Služby pana Kristoviče můžu s klidem doporučit. Jedná se o seriozního zprostředkovatele, který dodrží co slíbí. Jeho služby jsou profesionální, svoji práci dělá spolehlivě, bez zbytečných chyb a také bez lhaní a mlžení, což v realitní branži stále není bohužel automatické (mluvím z vlastní špatné zkušenosti s některými makléři).

Věra Novotná - Borovnice 20, České Budějovice 
Děkuji Vám vážení za úspěšný prodej a za vyplacenou provizi. Chtěla bych vyzdvihnout spolupráci s paní Pavlou Kriegrovou, její přístup je stoprocentně profesionální a velmi laskavý, vše zařídila bez jakých-koli problémů. Je to skvělé se v dnešní době setkat s tak poctivým prodejcem. Přeji vaší firmě aby u vás byli jen a jen takový makléři, kteří se postarají o vše potřebné. Zdravím a Bůh žehnej vaší firmě

Dr. Markus V. - Wien
"It's now almost 10 years ago when I first met Tomas. I know him not just as a professional estate agent, but also as a very pleasant and honest business partner. Tomas did a great job and sold some hectare of my land close to Prague. I needed just for the signature to come to Prague. Everything else he organised by himself. The rest we were able to discuss by phone or email, that's a huge advantage if you're not on site and do not have the time and know how." 

Kamila - Kralupy nad Vltavou
S touto realitní kanceláří, máme dobré zkušenosti, jak pan Nosek, tak majitel RK nám zajistili maximální servis a vše se řešilo v zájmu  naší maximální spokojenosti.


Iva Kolínská - Praha
Vyřizovala jsem koupi bytu s Vaší makléřkou Mirkou Marcinekovou. I přes mé specifické požadavky byla paní Marcineková vstřícná a snažila se mi vše vysvětlit a vše vyřešit ke spokojenosti obou stran. Tímto bych chtěla paní Marcinekové poděkovat. Pokud bych potřebovala v budoucnu služby Adomusu, obrátila bych se na paní Mirku Marcinekovou znovu. Ještě jednou děkuji.

Manželé Borovkovi - Český Brod
Paní Mirka Marcineková je človíček s velkým "Č" a opravdová profesionálka. Dnem prodeje pro ní nekončí starost o klienta, stará se i dále. Chtěli bychom paní Mirce moc poděkovat za její přístup k nám jako ke klientovi. V dnešní době je to už vzácnost, najít takového profesionála. Děkujeme 

L. a M. Grusovi

Prostřednictvím paní Mirky Marcinekové jsme prodali byt. Nebyl to lehký úkol, ale paní Mirka si s ním poradila skvěle. Ráda bych jí poděkovala za skvělou práci, trpělivost, obětavost a profesionalitu, se kterou přistupovala ke všem našim požadavkům. Za všech okolností se nám snažila vyjít vstříc. Kdybychom v budoucnu potřebovali nějaké realitní služby, rádi se opět budeme k paní Mirce obracet. Děkujeme

Manželé Autratovi
Byli jsme s manželem ve velikých nesnázích. Byla mi doporučena paní Pavla Kriegrová, jako realitní makléř. Od počátku byla velice milá, vstřícná, svědomitá a hlavně profesionální. Po celou dobu jsme měli veškerý servis a starost o prodej domu byla pevně v rukách paní Pavly. Postarala se o veškerou agendu a žádný problém pro ni nebyl překážkou. Doporučujeme realitní společnost ADOMUS a děkujeme velice celému týmu realitní společnosti a hlavně paní Pavle. Za manžele Autratovi Vlaďka

Helena a Pavel Polívkovi
Shoda náhod tomu chtěla, a my měli velké štěstí, že jsme mohli spolupracovat se společností Adomus a slečnou Angermayer. Sháněli jsme nájemníky do našeho bytu v Plzni. Bylo patrné, že slečna Angermayer má bohaté zkušenosti s nemovitostmi. Ochotně nám poradila a zodpověděla všechny naše dotazy. Z osobního hlediska byla vždy velice příjemná a milá, jak po telefonu, tak na schůzkách. Sama se postarala o prohlídky bytu a podala nám relevantní informace o možných nájemnících. Díky její práci byla nájemní smlouva na byt podepsána do 14 dní od prvotní schůzky. Dále musíme ocenit i právní poradenství ohledně nájemní smlouvy, poskytované společností Adomus. Rádi bychom ještě jednou poděkovali, za skvělou práci a profesionalitu. Pokud bychom někdy v budoucnu potřebovali řešit něco ohledně realit, víme, na koho se obrátit. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám mnoho pracovních i osobních úspěchů.

Ivana Krupičková
Kupovali jsme byt v Jinočanech, jehož prodej měla na starosti realitní makléřka - Pavla Kriegrová. Paní Kriegrová je makléřka na vysoké profesionální úrovni a oceňujeme i její velmi lidský přístup. Pokud bude někdo z našeho okolí potřebovat služby realitního makléře, určitě budeme doporučovat paní Kriegrovou.