Staň se TIPAŘEM

Všichni denně dáváme a také rádi přijímáme dobrá doporučení na kvalitní restaurace, šikovného kadeřníka, oblíbený autoservis, zkušeného zubaře nebo starostlivého doktora. Napadlo Vás někdy na tom vydělávat?

S námi máte jedinečnou šanci již od roku 2006!

Jak na to?

V případě, že Vy osobně nebo Váš známý/á prodává, pronajímá nebo poptává byt, dům, chatu, pozemek nebo jinou nemovitost máte v rukou příležitost. Stejně tak v případě, že někdo z Vašeho okolí plánuje zažádat o hypotéku nebo uzavřít nový finanční produkt (pojištění, penzijní připojištění apod.).

Vytvořte si profil v rámci systému Adomus – reality a finance jinak a pošlete nám doporučení, tzv. TIP. Za vytvoření profilu nic neplatíte a k ničemu se nezavazujete. Pouze Vám přidělíme identifikační číslo a zpřístupníme naši unikátní aplikaci, ve které můžete spravovat své tipy online.

Naši makléři zakázku převezmou a vyřeší. Kopmpletní zpracování Vašeho tipu můžete po celou dobu sledovat ve svém online profilu.

V okamžiku uzavřeného prodeje nebo pronájmu takto vytipované nemovitosti Vám vyplatíme odměnu 7 – 10 % za zprostředkování z provize naší realitní kanceláře. Vše je naprosto transparentní, proto můžete i tyto informace najít ve Vašem online profilu.

Nezáleží na tom, kolik tipů se Vám podaří ve Vašem okolí zaslechnout a natipovat je do systému Adomus - reality a finance jinak. Vše je naprosto zdarma, bez skrytých poplatků a bez jakýchkoliv povinností z Vaší strany.

Přijde Vám tipařský systém zajímavý a chcete se dozvědět více? Stačí nám zanechat kontaktní spojení na Vás. My Vás kontaktujeme a vše jednoduše vysvětlíme.

Modelový příklad:

Sousedka se stěhuje, prodává byt za 2 000 000 Kč a Vy nám dáte na tento prodej tip. Prodej úspěšně uskutečníme a Vám zasíláme na účet provizi 7.000 – 10.000 Kč.

Spočítejte si provizi za tip na prodej nemovitosti

300 000 Kč
8 000 000 Kč
 
Provize: posuňte slider pro výpočet provize.
*výpočet provize je pouze orientační, přesné číslo závisí od úrovně "tipaře" v rámci systému odměňování Adomus.

 

Spočítejte si provizi za tip na hypotéku

300 000 Kč
8 000 000 Kč
 
Provize: posuňte slider pro výpočet provize.
*výpočet provize je pouze orientační, přesné číslo závisí od úrovně "tipaře" v rámci systému odměňování Adomus.

Zanechte nám KONTAKT