Staň se TIPAŘEM

Všichni denně dáváme a také rádi přijímáme dobrá doporučení na kvalitní restaurace, šikovného kadeřníka, oblíbený autoservis, zkušeného zubaře nebo starostlivého doktora. Napadlo Vás někdy na tom vydělávat?

S námi máte jedinečnou šanci již od roku 2006!

Jak na to?

V případě, že Vy osobně nebo Váš známý/á prodává, pronajímá nebo poptává byt, dům, chatu, pozemek nebo jinou nemovitost máte v rukou příležitost. Stejně tak v případě, že někdo z Vašeho okolí plánuje zažádat o hypotéku nebo uzavřít nový finanční produkt (pojištění, penzijní připojištění apod.).

Vytvořte si profil v rámci systému Adomus – reality a finance jinak a pošlete nám doporučení, tzv. TIP. Za vytvoření profilu nic neplatíte a k ničemu se nezavazujete. Pouze Vám přidělíme identifikační číslo a zpřístupníme naši unikátní aplikaci, ve které můžete spravovat své tipy online.

Naši makléři zakázku převezmou a vyřeší. Kopmpletní zpracování Vašeho tipu můžete po celou dobu sledovat ve svém online profilu.

V okamžiku uzavřeného prodeje nebo pronájmu takto vytipované nemovitosti Vám vyplatíme odměnu 7 – 10 % za zprostředkování z provize naší realitní kanceláře. Vše je naprosto transparentní, proto můžete i tyto informace najít ve Vašem online profilu.

Nezáleží na tom, kolik tipů se Vám podaří ve Vašem okolí zaslechnout a natipovat je do systému Adomus - reality a finance jinak. Vše je naprosto zdarma, bez skrytých poplatků a bez jakýchkoliv povinností z Vaší strany.

Přijde Vám tipařský systém zajímavý a chcete se dozvědět více? Stačí nám zanechat kontaktní spojení na Vás. My Vás kontaktujeme a vše jednoduše vysvětlíme.

Modelový příklad:

Sousedka se stěhuje, prodává byt za 2 000 000 Kč a Vy nám dáte na tento prodej tip. Prodej úspěšně uskutečníme a Vám zasíláme na účet provizi 7.000 – 10.000 Kč.

Spočítejte si provizi za tip na prodej nemovitosti

300 000 Kč
8 000 000 Kč
 
Provize: posuňte slider pro výpočet provize.
*výpočet provize je pouze orientační, přesné číslo závisí od úrovně "tipaře" v rámci systému odměňování Adomus.

 

Spočítejte si provizi za tip na hypotéku

300 000 Kč
8 000 000 Kč
 
Provize: posuňte slider pro výpočet provize.
*výpočet provize je pouze orientační, přesné číslo závisí od úrovně "tipaře" v rámci systému odměňování Adomus.

Příběhy našich tipařů

Tomáš – 51 let

Tipařem jsem se stal na základě doporučení a osobního setkání s makléřem Adomus - reality jinak. Sám podnikám a vím, jak jsou pozitivní reference důležité, proto se mi líbila jednoduchost a hlavně transparentnost tipařství. Když někdo ze známých, v práci, nebo prostě v okolí potřebuje něco prodat nebo pronajmout, jen se zmíním o Adomusu, předám kontakty a pak již jen sleduji v jejich super aplikaci, jak se nemovitost daří prodat a kdy můžu očekávat provizi. Nejen, že mě to nic nestojí, ale hlavně z vlastní zkušenosti vím, že o zákazníka Adomusu bude dobře postaráno a ještě si tím ročně přivydělám několik desítek tisíc korun.

Romana – 34 let

O kanceláři Adomus - reality jinak jsem se dozvěděla od svého manžela. Pomáhala nám prodat byt a následně koupit dům. Jejich filosofie se mi velice líbí a již 2 roky s nimi spolupracuji. Je příjemné, jen za SMS nebo email, najít na svém účtu od nich poděkování. Vždy dostáli tomu, co slíbili, proto mohu všem vřele doporučit. Jejich přístup byl vždy lidský, přímý a velice korektní.

Gábina – 28 let

Dříve nebo později prostě řeč na nemovitosti přijde. Vydělávám naprosto přirozeně peníze tím, že mí přátelé chtějí prodat především rychle a seriózně, tak jako já, když jsem byla klientem Adomusu. Jen předám kontakt a pak mám přehled o všem až do úspěšné realizace. Líbí se mi jejich transparentnost, protože vše mohu sledovat v online systému. Na jejich práci je spolehnutí, proto s nimi pracuji dlouhodobě a jsem spokojená. Navíc umí zpracovat profesionálně i tipy hypotéky!

Zanechte nám KONTAKT